Cytat:
Napisał Dubel
U nas wszyscy testujemy w beczkach z śruba przed powrotem łodzi do wody , ostatnio ( w czerwcu) robiłem Mercury 40 HP i Evinrunde E-Tech.... Nie robię tego zawodowo tylko jako fuchy bo dużo przyjemniejsza i bardziej opłacalna praca niż grzebanie się np. w autach 
|
Raz właśnie wyszło na wodzie, że silnik nie domagał i dlatego teraz wyczulony jestem
A jak wspomniałem będę mieć możliwość sprawdzenia do na motorówce to będzie idealny test
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk