Cytat:
Napisał Dubel
Beczka , beczka prawdę powie
|
W beczce to najwyżej sobie chłodzenie sprawdzić i jak pracuje. Wierz mi, robię to zawodowo w pracy. Bez śruby i obciążenia to na świeżych jednostkach mogę sobie sprawdzać podczas okresowego przeglądu.
Mam mausera dodatkowo, tam postaram się zrobić lepszy test zanim pójdzie na łódź, ale mam już chętnego więc pod pełnym obciążeniem będę mógł go sprawdzić.