Wątek
:
Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 22:09
#
13
ramires
Administrator
Zarejestrowany
: Oct 2007
Miasto
: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty
: 5,815
Motocykl
: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg:
ojojoj
Online: 2 miesiące 16 godz 31 min 59 s
Zębatka atakująca
Wałek zdrowy główny, wałek zdawczy mógłby być lepszy
Więc wielkiej tragedii nie ma poza wyżej wymienionymi wadami.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Ramires
...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam...
ramires
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez ramires