Wątek
:
Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 21:45
#
12
Dzieju
Administrator
Zarejestrowany
: Mar 2008
Miasto
: Warszawa
Posty
: 9,695
Motocykl
: RD03
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 8 godz 57 min 41 s
Ostatnio kładłem żywicę na sypialnianą nadbudówkę do T4, mogę Ci zrobić coś do czego przyczepisz......
__________________
AT03
Dzieju
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Dzieju