Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 18:32   #21
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,279
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 1 godz 16 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
No nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie. Chyba, że podziałka nie jest stała. Przekładki, zakładam, proste.
ja tez nie wiem i sie pewno nie dowiem, ale usterka ustapila. po wbiciu jedynki z wcisnietym sprzeglem kolo stoi w miejscu. jak motocykl do mnie trafil to nie dalo sie go zatrzymac a motocykl 'ciagnal' do przodu. ktos po cos wymyslil 3 rozne tarcze i ktos po cos poprosil, zeby ostatnia obrocic o ząbek. jaki to ma sens? pojecia nie mam i nie potrafie tego wyjasnic + do niczego mi to nie potrzebne. robie to co napisali w instrukcji serwisowej. jak na magistrali bedzie cisnienie OK to jutro sie zegnamy.
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : Dzisiaj o 19:05
szynszyll jest online   Odpowiedź z Cytowaniem