Wątek
:
KTM990 nie wysprzegla
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 18:30
#
20
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,917
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 13 min 25 s
Nie kumam jak mogło się stać to co ogarniasz po 400km , tarczki krasnoludki pozamieniały , a wcześniej było dobrze
? Chyba właściciel ściemnia.
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon