Wątek
:
Plastyczna rama
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 16:51
#
27
robertG7
Zarejestrowany
: Apr 2011
Miasto
: Bielsk Podl/Wwa
Posty
: 1,366
Motocykl
: RD07
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 21 godz 10 min 59 s
Cytat:
Napisał
Dlugi_TA
Czy to, że nie wrzucali realizacji z CRF1000 jest dla mnie jakimś pocieszeniem?
Widocznie mieli wtedy tyle tych ram, że czasu dokumentować nie było
Od CRF1000 wszystkie polepione to się wzięli za 1100
__________________
podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd
robertG7
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez robertG7