Wątek
:
Plastyczna rama
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 14:27
#
91
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,917
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 13 min 21 s
Cytat:
Napisał
Dlugi_TA
Czy to, że nie wrzucali realizacji z CRF1000 jest dla mnie jakimś pocieszeniem?
Nie patrz na to już o katełemach były filmy jak to ramy pękają o bmwe nie wspominam.
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon