Wątek: Plastyczna rama
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 14:27   #26
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 13 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dlugi_TA Zobacz post
Czy to, że nie wrzucali realizacji z CRF1000 jest dla mnie jakimś pocieszeniem?
Nie patrz na to już o katełemach były filmy jak to ramy pękają o bmwe nie wspominam.
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem