Wątek: Plastyczna rama
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 09:51   #85
Ypsi
malarz
 
Ypsi's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Zabrze
Posty: 1,501
Motocykl: RD07b HRC + CRF1100 AS DCT biała
Ypsi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 4 dni 20 min 47 s
Domyślnie

Też bym wolał widoczne wzmocnienie.
I tak, jak pisałem już kiedyś. Jakoś nie wierzę, że to są ramy po normalnych glebach.
__________________
Jak chcesz, to uciekaj................ Radzimy zostać!...
Ypsi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem