Wątek
:
Bezpieczeństwo we Włoszech
Wyświetl Pojedyńczy Post
Wczoraj, 21:24
#
19
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,917
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
W niedzielę mam się zameldować w Livigno ale te upały przerażają mnie
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon