Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 07:31   #38
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,269
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 18 godz 40 min 7 s
Domyślnie

chodzilo mi bardziej o to czy pojedyncza kanapa to dobry pomysl.
co do samego benelli to jest wlasnoscia czegos co nazywa sie Zhejiang Qianjiang Motorcycle i w PL znane jest dzieki Keeway. teraz doszlo QJ Moto. przygladam sie grupom tych marek na FB i niestety jest MEGA problem z czesciami nawet do modeli, ktore obecnie sa w ofercie. dostepnosc mozna sledzic na stronie motor-x.pl i rozkladowki wygladaja smutno tj. wielu waznych czesci po prostu nie ma. wczoraj chlopak szukal czujnika biegow do nowosci srk800 i nikt nie byl mu w stanie powiedziec gdzie i kiedy bedzie go mozna zdobyc z importerem na czele. motocykl nowy na gwarancji oczywiscie.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260624_073657.jpg (233.4 KB, 2 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest online   Odpowiedź z Cytowaniem