Wątek
:
Zajebiaszcza kominiarka na lato, ale z... Japonii
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 18:11
#
35
Onufry22
Zarejestrowany
: Jun 2014
Miasto
: Białystok
Posty
: 2,068
Motocykl
: RD07a
Przebieg:
50 000
Online: 1 miesiąc 4 dni 8 godz 54 min 31 s
Tak gdybyś pytał to Grzechu zbliża się do Japonii może coś przeszmugluje?
Onufry22
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Onufry22