Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.06.2026, 13:03   #10
Dubel
 
Dubel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Ålesund, N
Posty: 1,127
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: Rosnacy
Dubel jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 2 godz 59 min 2 s
Domyślnie

Tylko jaki model bo pare 18 jest
Mam pare plecakow Gregory, Osprey oraz jeden Duter i kazdy ma swoje plusy ale jesli ustalac jakosc cena to sa ulozone wedle mojej prywatnej oceny .
__________________
Całego świata nie zmienisz ... Ludzi do miłości nie zmusisz, ani nawet do lubienia ciebie. Zawsze jednak masz wpływ na to , jaki jest ten kawałek świata wokół Ciebie i kto się w nim znajduje. Slowa te dzis maj jeszcze wieksze znaczenie ....


https://youtu.be/skPjiSzR9n4?si=bnBpO9UVjUZGes_2
Dubel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem