30.04.2026, 07:30
|
#9
|
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,279
Motocykl: RD04
Online: 6 miesiące 1 dzień 1 godz 35 min 16 s
|
taka ciekawostka a propos. dodajmy, ze 'startap' nigdy nie posiadal floty. niczego co mialoby latac i zarabiac.
https://gospodarka.dziennik.pl/news/...skasowane.html
__________________
buziaki
|
|
|