Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.03.2026, 16:48   #9
Dredd

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 435
Motocykl: Tenere 700
Dredd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 11 godz 58 min 44 s
Domyślnie

Dla takich widoków jak na ostatnim zdjęciu warto żyć!
Dredd jest online   Odpowiedź z Cytowaniem