Wątek
:
Pamir 26
Wyświetl Pojedyńczy Post
11.02.2026, 10:33
#
9
arbo
dupa nie ajatollah
Zarejestrowany
: Jul 2023
Posty
: 1,287
Motocykl
: xd
Online: 1 miesiąc 5 dni 21 godz 44 min 2 s
Cytat:
Napisał
qterhund
Dziękuję bardzo. Napiszę do nich czy mogę odebrać gdzieś te oryginały w Biszkeku.
Jak nie mają lokalu w Biszkeku, to i tak nie ma paniki - Osz (Iszkawan) masz po drodze w Pamir.
arbo
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez arbo