Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.10.2025, 17:19   #37
dzinks
 
dzinks's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 1,314
Motocykl: CRF1000L
dzinks jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 19 godz 20 min 8 s
Domyślnie

Może te dotowanie firm jest korzystniejsze niż u nas w EU dowalanie firmom i dawane dopłat dla konsumentów ?
Zupełnie na odwrót. Hymn
dzinks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem