Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.04.2025, 04:28   #66
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,285
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 3 godz 16 min 12 s
Domyślnie

o i takiego dziwaka znalazlem. silnik honda 110ccm
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg FB_IMG_1745285637736.jpg (127.1 KB, 20 wyświetleń)
Typ pliku: jpg FB_IMG_1745285631364.jpg (126.1 KB, 22 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem