Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.03.2025, 18:16   #1004
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 17,186
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 5 godz 24 min 30 s
Domyślnie

bellagio mówicie? proszę

miałem V7 i nie ukrywam, że chciałbym więcej spróbować tego smaku.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg bellagio terra moto.jpg (125.8 KB, 312 wyświetleń)
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem