31.01.2025, 15:32
|
#888
|
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,259
Motocykl: RD04
Online: 6 miesiące 15 godz 3 min 3 s
|
watek Matjasa jest zamkniety wiec napisze tu. kto pamieta gdzie na kablach w Motooilerze bylo +12V a gdzie masa? wsuwki na zawor mam - zostal kabel biały i zielony.
__________________
buziaki
|
|
|