11.07.2024, 07:58
|
#33
|
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,269
Motocykl: RD04
Online: 6 miesiące 19 godz 55 min 52 s
|
pozostaje jeszcze kwestia gdzie i jak to w tym 'krokodylu' zamocowac :O jakieś sugestie/doświadczenia?
__________________
buziaki
|
|
|