Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.03.2023, 20:39   #2242
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 1 min 10 s
Domyślnie

Sądząc z innego wątku, w szpilkach świetnie to im wychodzi
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest online   Odpowiedź z Cytowaniem