Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.01.2023, 15:51   #26
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,902
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 35 min 47 s
Domyślnie

Szerokość nogawki 22x2 spodni które posiadam. Jak pisałem modelu spodni nie pamiętam tylko kurtki.

PS. Prawie tak same jak model Paijane tyle, że bez ściągaczy nogawek.
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem