Wątek
:
Mycie NAT
Wyświetl Pojedyńczy Post
27.11.2022, 13:18
#
38
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,902
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 35 min 47 s
Zdrowia życzę.
Przy szprychach nie jestem wstanie bez pędzla dobrze motocykiela umyć, więc musi być. Ale ja mycie Hądy traktuję jak pieszczoty, dobrze umyta oko cieszy.
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon