Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.10.2022, 21:37   #1139
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,522
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 7 godz 3 min 3 s
Domyślnie

Chyba EX1+3 na monocyklach przecieli mi DW119 Pyrzycką w czasie eksploracji Puszczy Bukowej w godzinach popołudniowych.
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem