Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.04.2022, 14:46   #2
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 13 godz 40 min 0
Domyślnie

Bez kopresorka a z rowerowa pompeczką mieszczę się w Nenowym 1 ltr worku. Kwestia mocowania
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest online   Odpowiedź z Cytowaniem