Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.03.2022, 22:44   #52
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,769
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 12 godz 26 min 32 s
Domyślnie

Miszczostfo, po prostu miszczostfo....
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem