26.07.2021, 08:07
|
#1009
|
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Giżycko
Posty: 179
Motocykl: XRV 750 Africa Twin
Online: 4 miesiące 13 godz 26 min 34 s
|
Cytat:
Napisał jabolos
Niedziela (25.07) parking od strony Mikołajek przy przeprawie promowej do Wierzby ładna AT w malowaniu czarno-pomarańczowym na giżyckich blachach. Ktoś z forumowiczów?
|
To ja tam byłem  Pozdrawiam
|
|
|