Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.08.2009, 11:32   #63
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: DW_
Posty: 1,875
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 3 godz 41 min 8 s
Domyślnie

A można fotkę jakąś tego? Na parapecie jeżdżę więc nie wiem jak jest w narciarskich zapięciach... a przynajmniej nie kojarzę mikrolocka jako takiego.
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem