Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2021, 12:31   #2
pecze
 
pecze's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Giżycko
Posty: 179
Motocykl: XRV 750 Africa Twin
pecze jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 13 godz 36 min 14 s
Domyślnie

Jeżeli chodzi o pękanie ta taka mra jest dużo lepsza niż mgg. Miałem taką mra plus deflektor. Do turystyki chyba najlepszy zestaw. Raz moto położyło mi się na ścianę i mocno zdziwiony byłem że szyba była cała po takim wygięciu, deflektor nie wytrzymał.
pecze jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem