Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.11.2020, 17:43   #27
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,522
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 7 godz 15 min 45 s
Domyślnie

Pytałem telefonicznie w Honda Plaza. Tej wiosny Europa raczej nie zobaczy ww. motorka.
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem