Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.05.2019, 22:29   #2
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 3,103
Motocykl: nie mam AT jeszcze
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 17 godz 57 min 19 s
Domyślnie

Jeśli masz centralkę to bułka z masłem. Nie ma o czym gadać. Pzdr
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem