Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.01.2019, 12:07   #1
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,291
Motocykl: ATAS 2024
Przebieg: 21000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 4 dni 17 godz 24 min 6 s
Domyślnie

Po mieście i ciepłe dni mam dainese - wyglądają jak trampki z ochrona kostki i bardzo sobie chwalę, zdecydowanie polepszają mobilność
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem