02.08.2018, 13:16
|
#11
|
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,256
Motocykl: RD04
Online: 6 miesiące 13 godz 12 min 31 s
|
dzis przyszlo. zakladam do Tigera 800 XC. dam znac jak sie sprawuje. moze to jest tzw. dobre wyjscie.
__________________
buziaki
|
|
|