Wątek
:
Znawca Garmina poszukiwany
Wyświetl Pojedyńczy Post
15.03.2018, 06:43
#
2
szynszyll
Zarejestrowany
: Jul 2008
Miasto
: Popapracie!
Posty
: 8,266
Motocykl
: RD04
Online: 6 miesiące 18 godz 3 min 54 s
no to chyba tylko do trzodownika z takim pytaniem
Rambo vel Bambo! caly czas ostro robi w Garminie.
__________________
buziaki
szynszyll
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez szynszyll