Cytat:
Napisał Vooytas
Jadąc do Rumuni nie szkoda by mi było przestoju 1 dzień ze względu na np pane, albo udupconą klamke czy zerwaną linke ale przy zlocie nie mógłbym sobie darować że nie dojade przez taka pierdołe. Warto wiedzieć kto może coś dostarczyć.
Na błędowie ktoś wracał kilkadziesiat kilometrów po opone dla kolegi tylko poto aby mógł dojechać, niestety nie pamiętam kto komu ale było to bardzo miłe!!!
|
to się wracał Jarek z Garwolina dla Mirka ktm -Strzeliła mu wówczas przednia dętka w Afryce i o mały włos by się wyglebił. Na wszelki wypadek biorę duży młotek i zestaw wielu narzędzi i kanister 5l. Wiem że trasa OFF jest lajtowa, ale mi na przejeździe pogięła się felga o wystające z ziemi korzenie. W razie wojny dzwonić do łorganizatorów lub 509-372-895