W sumie to koszta sa jak wszedzie, zdominowane kosztem paliwa (90-95 pensow litr)na trasie moze byc troche blizej funciaka! Bo juz np koszt noclegu w odpowiedniku naszego pensjonatu/gospodarstwa agro to koszt 25f ze sniadankiem wiec nei ma zle. A dla twardzieli zawsze sa kempingi i namiot (brrrrrr....)za kilka funtow wjazd!W tym roku planuje objechac w miare dokladnie walie, zobaczymy co i jak z tego wyniknie
|