Wątek
:
Syberian Express 2009
Wyświetl Pojedyńczy Post
24.03.2009, 18:37
#
18
majo
Zarejestrowany
: Mar 2008
Miasto
: Droga 816
Posty
: 4,704
Motocykl
: XRV 650:)
Online: 3 miesiące 2 tygodni 5 dni 6 godz 55 min 3 s
do zobaczenia
pomyśl o przejażdżce do Orlika
pozdrawiam, będę pisał na Priva bliżej terminu
majo
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez majo