Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.02.2015, 12:19   #3
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,523
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 8 godz 5 min 0
Domyślnie

Próba wsadzenia całego koła wraz z zaciskiem z xr650l w wahacz afryki: http://advrider.com/forums/showpost....ostcount=17534
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem