Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.11.2014, 13:39   #7
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: DW_
Posty: 1,874
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 3 godz 17 min 14 s
Domyślnie

Tak, to mi wskazuje na to, że zima idzie
Zajebiste.

Fota nr.... któraś tam z tymi górami w tle i dwa małe motorki na wzgórzu - baja: do kalendarza.
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem