Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.03.2014, 14:24   #11
Kamyk


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 489
Motocykl: ST XTZ 750'89
Kamyk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 31 min 40 s
Domyślnie

Super Jagna! Moj kumpel byl juz kilka razy tam i mowil mi, ze to raj dla turystow!

Ja mam jedno pytanko: da sie na miejscu wypozyczyc motocykl? Czy trzeba z RPA gnac?

Pozdrawiam,
Kamyk
Kamyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem