Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.07.2012, 00:46   #39
Mecia
stęchły
 
Mecia's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Zbąszyń
Posty: 444
Motocykl: RD07a
Przebieg: 130000
Mecia jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 12 godz 3 min 22 s
Domyślnie

Pasuje przegub od Polo 1.3. Jest chyba najmniejszy jaki chyba aktualnie produkują. U mnie z Tico by nie wlazł, bo mam już niestety za mało miejsca tam , a ramy nie potne znowu. Zimą mam plan go wstawić.
__________________
Wichura
Mecia jest online   Odpowiedź z Cytowaniem