Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Kuba
					 
				 
				W taki razie gdzie jest złoty środek? Co powiedzieć/jak zamówić? 
			
		 | 
	
	
 
	Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Beddie
					 
				 
				 prosząc o podania hasła "dreamotor.pl", co uzgodniłem oczywiście z panem Kamilem z crosso. 
			
		 | 
	
	
 
 I to chyba najlepsze rozwiązanie. Jak Pan Kamil wie "o co kaman 

"  to pewnie będą i rabaty stosowne do naszego "zbiorczego", czyli dreamotor.pl. 
Tak jak słusznie pisze Beddie - jak ktoś chce dokupić to raczej teraz albo zimą. W sezonie oni mają sezon i pewnie:
a) są zarobieni więc jakiekolwiek przeróbki mogą być trudniejsze do wprowadzenia
b) mniej skłonni do negocjacji.
	Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Mirek Swirek
					 
				 
				Pnaowie, poprosze o ceny sakw w tym niby zamówieniu zbiorczym bez zamówienia, bo powoli mnie coś zaczyna brać w tym temacie. 
			
		 | 
	
	
 
Tu ciężko pewnie porównać. Bo każdy mógł zamawiać inaczej. Ja w cenie 425 (moge się mylić) zrezygnowałem z dodatkowej kieszonki (zawsze można dokupić), ale dodatkowe mocowania na takowe kieszonki (włącznie z forntem), rozgięcie haków (łatwiej mi dogiąć niż rozginać), dodatkowe pasy wszerz i wzdłuż zakończone klamrami, plastikowe kółka na kłódki, gratis przesyłka i logo forum XTZ (to oni przetarli szlaki). To chyba tyle, ale nie mam korespondencji z Crosso więc mogłem coś pominąć.
	Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Mirek Swirek
					 
				 
				 
 bardzo polubiłem oferte Prokajaka, na myśli mam worek 70l. Sakwy, czy też kufry same w sobie nie są mi do niczego potrzebne, a już napewno nie w tej kwocie. 
			
		 | 
	
	
 
Pewnie. Gusta i potrzeby nie podlegają dyskusji. Ja worki wcześniej kupiłem i też się super sprawdzały.
****
Do mnie sakwy jeszcze nie doszły, ale widziałem u Kolegów z forum XTZ. Super fajne - wytrzymałość, szczelność, systemy mocowania. O swoich wrażeniach napiszę jak nieco z nimi polatam. Generalnie tani nie są (szczerze to nawet drodzy), ale odpowiednio do jakości (bdb). W tej relacji cena / jakość - trudno moim zdaniem coś lepszego znaleźć.