Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.04.2011, 10:30   #2
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 2,109
Motocykl: RD07
Przebieg: 44000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 4 godz 8 min 7 s
Domyślnie

W sumie dobry pomysł. Tylko żeby tam porządek utrzymac to będzie nie lada wyzwanie dla moda
__________________
XRV750 RD07 / BMW R1200RT
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem