![]() |
Jakie gmole do crf 1100 adv
witam. mam pytanie w temacie gmoli do crf 1100 adv. czy te hondowskie akcesoryjne są dość solidne(chodzi mi np o jakąś typową parkingówke a nie o gleby w terenie) bo nie da się ukryć że kształt i kolor to poezja ( tym bardziej do czarnej darkness black
|
Nie wiem jak gmole Hondy w CRF1100 ale w mojej CRF1000 mam Heed Bunkier i bardzo chwalę. Było trochę gleb w terenie i jedna parkingowka jak sobie gymkhane trenowałem. Gmole poobdzierane ale Moto nietknięte.
|
Jak miałem AT to równie chwaliłem OM, według mnie nie maja konkurencji
|
Tutaj rowniez OM, i do kompletu plyta Bumot.
|
zależy mi na takiej podstawowej ochronie typu "zabrakło nogi trzeba moto położyc bokiem na glebie" i żeby ocalić plastyki. moto typowo na asfalt + polne drogi i szuter jak czarny się skończy. opony metzeler karo street
|
W CRF 1000 oryginalne gmole byly do d... , ot cienkie rurki do powieszenia halogenow. Do tego z za wysoka co do mozliwosci cena, jak to w ASO. Radio twierdzi ze w 1100 gmole sa lepsze, na zywo nie widzialem ale w konfiguratorze wygladaja identycznie jak do 1000, wiec szalu sie tu nie spodziewam. Do tego cena 1400 zeta... taki zarcik Pana Hondy :)
Outback Motortrek podstawowe kosztuja 1100 PLN. W mojej 1000 te podstawowe wystarczaja, ochrone silnika zapewnia masywna plyta bumota, a przy przewrotce moto lezy na handbarach i tych wlasnie gmolach. Zaden plastik nie dotyka podloza. Przewrotek bylo kilka, plyta silnika porysowana, plastiki tu i tam rowniez od wystajacych kamorcow, ale nic nie polamane, powgniatane czy popekane. Aha, oryginalne handbary poddaly sie przy drugiej glebie, nie spodziewaj sie tu jakiejs trwalosci po tych plastikach To tylko imho oslona od wiatru. |
dzięki Gregory. wyczytałem że ponoć do nowej gmole robi touratech czyli powinno być ok. może wypowie się ktoś kto ma takowe?
|
Mam Heedy i polecam.
|
Dobrze jak nie będziesz musiał ich demontować żeby zdjac boczki.
|
Wedlug mnie gmole się montuje nie tylko przed parkingówką.
Lepiej kupić coś, co potrafi więcej wytrzymać. Chociaż z drugiej strony nie widziałem testu gmoli Touratech'a |
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.