![]() |
Cb350
|
Faktycznie fajne. Powrót klasycznej linii.
|
To nowe?
i fajny powrót do mniejszych pojemności. Wizualnie klasa :Thumbs_Up: jak kto lubi taki styl. |
Jak wchodziła CB1100EX to napatrzeć się na nią nie mogłem:drif:
Dlaczego nie zrobili tego singla kopanego? Nie wiem. Wizualizacja scramblera od young machine https://young-machine.com/main/wp-co..._scrambler.jpg |
Szkoda, że niedostępny w Europie.
|
Bardzo ładna! Szkoda, że u nas nie ma - chyba 125tki "zabijają" takie projekty, ehhh. Przy takiej cenie (~10k PLN w Indiach) w sam raz moto "po bułki" albo do roboty pomiędzy autami bez pośpiechu w piękny dzionek - połowa ceny xmaxa 125.
|
Ponoć jakiś plan na Europę jest. Głównym rynkiem maja być Indie jako konkurencja dla Royal Enfield. Cena na nasze poniżej 10 tysi.
|
Cytat:
|
To raz a 2 to cena. Strasznie mi się podoba Desert Sled ale cena już jakby mniej.
|
Fajniusia ta 350-tka
Dodałbym szprychowane koła był by cud miód :at: |
Cytat:
|
No to są przecież SR400, palone tylko z kopniaka, na wtrysku. Miałem taką bodajże '18r. Ojej, jak to nie jechało wcale :)
|
1 Załącznik(ów)
Ładna. Pewnie wysypałyby się jak jabłka z koszyka, jakby je na Polskę wypuścili.
|
Patrzę na Nia patrzę i nie jest dobrze! Podoba mi się..;)
|
Cena poniżej 10 tys. to rewelacja jak za takie moto. W Europie pewnie byłaby x2 i ciekawe czy super duper normy euro by spełnił?
Emek jak nie boisz się włosko chińskiego mariażu to Benelli Leoncino Trail jest trochę podobny do tego Ducati Desert Sled. https://poland.benelli.com/product/leoncino-trail a tu pomodzony https://www.pipeburn.com/benelli-leoncino-scrambler/ |
Ja już mam SR500 więc nie rozważam żadnych zakupów w temacie klasyki. Ale z całą pewnością chińska włoszczyzna w moim garażu nigdy nie stanie.
|
Ale z tego co widzę to nawet niepomodzony ostał się na brembo. Czyli całkiem nie wyprowadzony bardziej na wschód:)
|
mi z wyglądu bardzo się podoba.... przypomina mi CZ 175 którą reanimuje w przypływach słabości...
PZDR Qter |
1 Załącznik(ów)
eeeeeeetam :D
brawo honda! |
Tenerka jakby...
|
Matjasso, ten concept ma juz swoje lata i jakoś go nie widać. To 125 chyba jak dobrze pamiętam.
|
yep :) dobra pamięć
ale wolałbym takie coś :D |
Już widzę oczami wyobraźni przejazd przez krowi placek.
Potem koledzy przy ognisku się odsuwają:D |
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:04. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.