![]() |
dobry warsztat od AT w rej. Krakowa??
macie namiar na dobrego mechanika od AT w rej Krakowa?? Potrzebuje zrobić pierwszy przegląd moto po zakupie. PZDR
|
Podjedź sobie na ul.Rydla 29 w Krakowie.
|
Bardzo dobry serwis, ale wysokie ceny oraz niekonwencjonalne podejście do klienta - Adam Dukała - firma Moto Top, ulica Wielicka.
www.moto-top.pl |
Stajnia Motocyklowa u Szparaga !!!
Nie w okolicy Krakowa lecz koło Legnicy, ale ja do niego jeżdżę i nie żałuję. Benzyna zwróci Ci się w różnicy cen i wiedzy którą nabędziesz na miejscu, a z ukrytym defektem Cię nie wypuści. Kawa gratis. |
Cytat:
|
Mi 3 lata temu do zawiechy z przodu u Adasia Dukały wlali olej 20 W...
Zakupiłem łozysko do główki ramy stożkowe za 120 zeta, to powiedział,ze nie włozy bo nie wie jakimi momentami sie to dokreca...wsadzil mi oryginal duzo drozszy..Reasumujac...facet sie zna na robocie, ale czesto go nie ma a jego pracownicy to już inna liga. Ale dla pocieszenia powiem Ci ,ze w innym serwisie chcieli mi przykrecic tabliczke znamionowa do ramy DRZ i wielkie było ich zdziwienie gdy po wiertle zaczął płynac olej. A jak poprosiłem o zmiane opony przed Mali to nie załozyli do detki zaworka - bo nie wchodzil - tylko zakrecili czarnym kapturkiem. :-))) Powodzenia |
Cytat:
|
Wilcza Garage al. Jana Pawła - serwisują kilka afryk na stałe, ceny dobre, terminy odległe znam ich od dawna i polecam
|
Pekaes - nasz kolega z forum. Stacjonuje w sklepie "Secesja" na Wielickiej!;)
|
dzięki za namiary teraz to jest nad czym myśleć;-]
|
Ja tam się zapisałem w kolejce do Szparaga ;) Myślę że nie będę załować
|
Nie będziesz,a jeszcze miło się zdziwisz.
|
Kraków - chłopak spod ręki Adama Dukały w wolnych chwilach zajmuje sie serwisówką już u siebie, okolice Woli Duchackiej.
|
Mam nadzieje,że to nie ten, który wlał mi do zawiechy 20 W:D:D:D
|
Fabrycznie 10tka ale chłopaki lają 15 tkę a przy 20ce to musiałeś mieć twardo? A może lubisz tak..?:D
|
Ja nigdy nic oprócz 7,5 nie miałem... Przy 20 na alejach chciało mi ręce poprzetrącać...:D:D
W kraku , mozna polecić PKS-a , choć trochę trudny z NIM kontakt- nie nauczył skrzynki głosowej rozmowy....:) |
Fabryka mówi o 5, dobrze jest lać 7,5, a max do wylatanego tzn zużytego lekko zawiasu 10.
20 to taka lekka masakra. |
Przy progresach mam 7.5 i jest optymalnie , też kiedyś raz w życiu pozwolilem dotknąć mojej AT obcym łapom w dodatku ze znanego w W-wie serwisu motocyklowego i gamoń zalał mi 15.
Ja się zapewne domyślacie czym prędzej wracałem na 7.5 bo jazda z zabetonowanymi lagami jakoś mi nijak nie podchodzi. Ale temat dotyczy warsztatu w Krakowie , a olej w lagach to inna bajka. |
Ja trampka robiłem na Wilczej i było OK, potem oddałem do serwisu przy Opolskiej i :vis: zaraz potem zmienił się mechanik i nie miałem jak jechać do powtórnej regulacji...(było to w zeszłym roku).
|
Puszek,
podana przeze mnie wartość 15tka pochodzi od Adama, taki podobno leją na nasze PL drogi. |
Tak się znają... A że wyglądałem na chojraka to mi zalali 20 W...A co niech ma...:D Niestety, KAZDEGO mechanika trzeba pilnować... I nie tylko takie przygody jak ta się zdarzają...Kto ma kilka aut w firmie to wie co się dzieje... Zawsze żądajcie wymienionych gratów...Dla waszego i innych dobra.
|
Cytat:
|
Witam,
ja u Pana Adama Dukały kupowałem w lutym moją Afrykę. Zostawili po sobie raczej pozytywne wrażenie. Tam też mam zamiar serwisować motocykl, zobaczymy, czy zdania nie zmienię. Ostatnio miałem pewien problem, Afryka szarpała, obroty skakały, kierunkowskazy migały szybciej niż zwykle, napisałem maila do Pana Adama, otrzymałem krótka, rzeczową odpowiedź, proszę sprawdzić to i to. Sprawdziłem, pomogło. Przyczyna była prozaiczna. Fakt, że nie zlekceważyli sprawy, wart odnotowania. |
Polecam punkt dorabiania linek, 25 zeta - nowa linka z nowym pancerzem do sprzęgła w TA 650
konsor i adres KONSOR. PRODUKCJA LINEK MOTORYZACYJNYCH ZAKOPIAŃSKA 147 30-418 KRAKÓW , MAŁOPOLSKIE GEO : 50.001449 , 19.922007 |
Ja mogę powiedzieć tylko tyle że po tym jak zobaczyłem w jaki sposób wykonuje swoją pracę Szparag to nie zamierzam szukać innego mechanika.
|
Ja popieram zdanie kolegi któ¶y szukającemu serwisu w Krakowie proponuje warsztat z Legnicy : ))) Panie to jest przecież Pan 200km
edit: 324 km według maps.google |
teraz nawet bliżej bo Szparag przeniósł się do Wrocławia :)
|
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.