Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Przeniesione z wątku o gmolach (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=10446)

randal 76 18.09.2011 19:29

Przeniesione z wątku o gmolach
 
poproszę was panowie abyście sami skasowali tel linki z krypto reklamami lub ewentualnie zapłacili składkę PID za kolegów kolegów co by mniej więcej sprawiedliwie było

pałeł 18.09.2011 20:14

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 196708)
poproszę was panowie abyście sami skasowali tel linki z krypto reklamami lub ewentualnie zapłacili składkę PID za kolegów kolegów co by mniej więcej sprawiedliwie było

popierarm ten oficjalny protest kolegi
i wzywam moderatorów do działania

maryjan 18.09.2011 20:24

Ja Was rozumiem Panowie.

Ale forum jest po to aby pomagać innym. Mam dobre gmole to polecę wykonawcę.

Dokładnie tak samo jest z kuframi od Randala - mam i polecam!

Szukam czegoś to też oczekuję, że inni mi pomogą.

Ronin 18.09.2011 21:01

Cytat:

Napisał maryjan (Post 196721)
Ja Was rozumiem Panowie.

Ale forum jest po to aby pomagać innym. Mam dobre gmole to polecę wykonawcę.

Dokładnie tak samo jest z kuframi od Randala - mam i polecam!

Szukam czegoś to też oczekuję, że inni mi pomogą.


Zgadzam się.

W tym wątku nie reklamują się wykonawcy, tylko użytkownicy wyrażają swoją opinię na temat różnych gmoli i producentów. Jeśli użytkownik nie może napisać jakie ma gmole, od kogo i czy są dobre, to pozostawało by tylko :sgoogle:, co nie zawsze przynosi odpowiednie rezultaty w postaci konkretnych wyników. I jeśli nie możemy przedstawić swoich opinii, to jaki sens ma forum?
Forum ma być dla użytkowników i pomagać rozwiązywać problemy i dylematy, czy ma być miejscem tylko do robienia kasy i wrzucaniu reklam?
Protest uważam za niezasadny.

Od 2004 kiedy jestem użytkownikiem forum z roku na rok coraz mniej mi się tu podoba i coraz rzadziej i krócej zaglądam.

A wracając do gmoli:
- imho, givi faktycznie mają kiepskie mocowania - miałem w TA, do AT nie założę.
- mam natomiast produkcji SW- Motech, tyle że obecnie kosztują sporo.
przykładowy link:
http://www.larsson.pl/index.php?c=r&...%B3ona+silnika

Polecam te gmole, jestem zadowolonym użytkownikiem od 3 lat.
I nie, nie zapłacę składki PiD za sklep Larsson, ponieważ on nie reklamuje się tutaj (ani w dziale PiD), tylko ja, jako użytkownik podanego wyżej produktu podaję przykładowy link do sklepu, aby pytający mógł zobaczyć cenę, zdjęcia i wiedział gdzie może coś takiego dostać.


A odpowiedzi są jak najbardziej w temacie. Gość chce wiedzieć, kto mu może wykonać gmole na zamówienie. I co? ma się niedowiedzieć?

randal 76 18.09.2011 22:21

Ronin ja to wszystko wiem i rozumiem ale zobacz spójrz z innej perspektywy .
czy ktoś z forum (pid)oszukał ,wyłudził ,okłamał , nie wymienił uszkodzonego towaru ,czy byłeś kiedyś zawiedziony ?czy u pana larsona możesz kupić w niedzielę zadzwonić i poradzić na nurtujący cie problem?
to wszystko masz za fryy na forum, nie płacisz za to bo uważasz że to działa w drugą stronę dając od siebie bezcenne info
a ja uważam że jeśli larson nie płaci i nie raczy się udzielać to niema racji bytu i tyle.

Ronin 18.09.2011 22:44

Ok. A jeśli ktoś polecił mi gmole firmy SW-Motech, która jest producentem, więc za tą firmę też powinienem opłacić składkę PiD? I jeszcze za Larssona, który jest dystrybutorem?

Nie dochodźmy do absurdu.

Uważam, że powinniśmy się dzielić informacjami jakie akcesoria/inne rzeczy motocyklowe i wklejać linki do sklepów gdzie coś takiego można dostać.
Wiem, że czasem może to nie iść w parze z interesami członków PiD, ale kupując coś nie mogę przecież być zmuszony do kupna czegoś od kogoś z forum, prawda? Każdy ma prawo wyboru. Jeden woli zakupić w PiDzie i dzwonić potem niedzielę, a ktoś inny może woli zapłacić np. 10zł mniej na allegro.
Ciężko, żeby wszystkie sklepy motocyklowe wiedziały o istnieniu forum AT i opłacały składkę bo ktoś używa ich towaru albo poleca ich sklep.

W tym konkretnym przypadku podaję link do sklepu, który kilka lat temu udało mi się znaleźć i jako jedyny, który wtedy oferował gmole, których obecnie używam.


Cytat:

Napisał randal 76 (Post 196753)
a ja uważam że jeśli larson nie płaci i nie raczy się udzielać to niema racji bytu i tyle.

Co przez to rozumiesz? Mamy wezwać sklep do zaprzestania działalności? :D Czy to, że skoro nie płaci PiDu, to na forum nie może się pojawić nazwa tego sklepu? Jeśli tak, to dlaczego? Przekonaj mnie.

randal 76 18.09.2011 23:35

Taki właśnie X sklep nie ma racji bytu na forum to zwykły spam tak samo powinien być usunięty jak torenty,strony xxx itp .W dzisiejszych czasach świat internetu zyje z reklamy na forum jak widac nie ma latających banerów dzięki wykupionemu serwerowi przez spoleczność forum, która płacąc ma możliwość wyboru i decyzji w wlasnym interesie co może a co nie znajdować sie tutaj.

szwedzkikucharz 19.09.2011 00:09

Sorki randalu ale chyba jakąś nową definicję słowa "spam" wynalazłeś ;)

randal 76 19.09.2011 00:14

przynajmniej czytasz uważnie:p

majki 19.09.2011 00:18

Czyli co? Mamy oPIDować cały dział "znaleziona na alle...", żeby nie było "spamu"? No panowie, nie można podać komuś linka do sklepu/wykonawcy/oferty jeżeli nie ma go w PIDzie?? Seriously?? :haha2:

BTW. Randal, Pałeł, produkujecie gmole do Afry? Jeżeli nie, to co Was boli, nikt Wam w paradę nie wchodzi przecież. ;)

everybike 19.09.2011 01:07

Trzeba przede wszystkim napisać do firmy Honda . Zapłacą składkę PiD i będzie git :)


ps. składkę opłaciłem w zeszłym tygodniu

randal 76 19.09.2011 01:08

Majki można w różny sposób podać namiar na sklep dostawcę :np na priwa opisać model marke producenta nie problem podac rocznik wrzucić fotę ale aktywny link może juz zawierać konkurencyjną ofertę .Sam często łapię się na tym że wstawiając taki link www w jakiś sposób jednemu pomogłem drugiemu zaszkodziłem,wiem są moderatorzy to sprzątania forum ale chodzi mi raczej o to aby forumowicze nauczyli się sztuki pomagania innym nie łamiąc regulaminu oraz zrozumienia pewnych zasad.

Artuditu 19.09.2011 02:15

Komuś tu się chyba w dupach poprzewracało.

Dziękuję za uwagę i żegnam.

randal 76 19.09.2011 07:34

Artu nie ja wymyśliłem dział Pid ale skoro płacimy to wymagamy, ale jak widać najwięcej sprzeciwu mają osoby nie płacące składki a korzystają z forum jak pijawki(nie wszyscy) ,patrzą tylko na ogłoszenia typu sprzedam kupię i w nosie mają udzielanie się .

Wystarczyło by jak by każdy zapłacił składkę na serwer głupie 10 zł i problem by znikł ale nie wynika to z braku gotówki u was a z lenistwa

majki 19.09.2011 09:12

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 196788)
ale aktywny link może juz zawierać konkurencyjną ofertę

Ale własnie o to mi chodzi. Czy mamy w forumowym PIDzie jakiegoś wytwórce gmoli do Afry? Komu ten temat wchodzi w paradę??

Trochę mnie ten temat interesuje, bo możliwe, że będę potrzebował niestandardowych/przerabianych gmoli. Jak wszystko pójdzie na priwa to każdy następny zainteresowany będzie musiał te same osoby męczyć o to samo na PW? :mur: I jak już napisano, nie ogłasza się wytwórca tylko użyszkodnicy podają namiary na kogoś/coś co mają.
Jakby co to często korzystam z PIDowych ofert i je sobie chwalę, ale nie popadajmy w paranoję. ;)

laska 19.09.2011 09:14

Zaraz, zaraz Panowie. Przecież to nie ktoś z larssona poleca swój towar. Tu jest pytanie o rozwiązanie problemu i link do sklepu z gmolami jest jak najbardziej na miejscu. Mało zdjęć pod linkiem ale trudno. Randal, nie miałbyś nic przeciwko gdyby ktoś polecił Ciebie w wątku z kuframi (i np. zamieścił zdjęcie z Twoimi kuframi). Nie popadajmy w przesadę, przecież nie będę teraz kasował wszystkich postów nie na temat.
Miłego dnia,
pozdr,
laska

graphia 19.09.2011 09:27

Teraz będzie tak: "Polecam taką firmę na M która robi taki dobry produkt na G. Firma mieście się w B-B. Niestety nie mogę więcej powiedzieć ponieważ pan M nie opłacił składki :)"

laska 19.09.2011 09:32

Cytat:

Napisał graphia (Post 196808)
Teraz będzie tak: "Polecam taką firmę na M która robi taki dobry produkt na G. Firma mieście się w B-B. Niestety nie mogę więcej powiedzieć ponieważ pan M nie opłacił składki :)"

Ma tak nie być :) I kończmy ten temat, skoncentrujmy się na gmolach. Bo będę musiał powycinać :)
Pozdr,
laska

ŁukaszBIA 19.09.2011 09:59

Boże co tu się dzieje??? Poczekajcie z takimi dyskusjami na zimę !!!

pałeł 19.09.2011 11:25

drogi administratorze skoro nie dbacie o interes PID to po co nasze składki są potrzebne i zaco my pąłcimy ??? zlikwidujcie ten twór i niech będzie wolna amerykanka wtedy każdy może sobie wtedy dawać linki z czym chce i mi nic do tego a na razie w imieniu handlarzy na forum żądam wyłączności na handel przez forum dla osób które opłaciły składkę i każdy link czy oferta do sklepu w imię interesu PID powinien być zlikwidowany.

choć wolał bym aby PID nie istniał
a zamiast niego powstał dział " z nimi warto robić interes"
sami polecicie swoich handlarzy producentów czy tam kogo chcecie

tomkow 19.09.2011 12:14

Wydaje mi się, że szczegółowe opisy produktów/rozwiązań z własnymi fotkami, ceną, jaką się zapłaciło itp. są bardzo cennym elementem forum. Mi to życie ułatwia. Linki do konkretnych sklepów można z różnych względów sobie odpuścić (sam czasem wstawiam, bo tak szybciej i wygodniej siedząc przed kompem...). Na wielu forach jest zakaz i moderatorzy konsekwentnie tną. A jak któryś PID chce dany towar zaoferować w takim wątku, to robi to i już.

Ronin 19.09.2011 12:15

Cytat:

Napisał pałeł (Post 196824)
drogi administratorze skoro nie dbacie o interes PID to po co nasze składki są potrzebne i zaco my pąłcimy ??? zlikwidujcie ten twór i niech będzie wolna amerykanka wtedy każdy może sobie wtedy dawać linki z czym chce i mi nic do tego a na razie w imieniu handlarzy na forum żądam wyłączności na handel przez forum dla osób które opłaciły składkę i każdy link czy oferta do sklepu w imię interesu PID powinien być zlikwidowany.

choć wolał bym aby PID nie istniał
a zamiast niego powstał dział " z nimi warto robić interes"
sami polecicie swoich handlarzy producentów czy tam kogo chcecie

Pałeł, płacicie za możliwość reklamowania się i swojej oferty na forum. Tak mi się wydaje, mylę się?
Użytkownicy forum, mają prawo do podzielenia się opiniami dotyczącymi towarów i sklepów nie PiDowych, czy nie?

Mamy wątek "Znalezione na allegro i ebay i innych" - myśląc w Wasz sposób, powinniśmy zamknąć tamten wątek albo oPiDować wszystkich sprzedających tam występujących, również zagranicznych sprzedawców z eBay'ów przeróżnych.

Między innymi po to jest forum, żeby wymieniać się opiniami na temat akcesoriów i informacjami gdzie dobry, czy polecany produkt kupić.
A jeśli żaden z PiDowców nie oferuje konkretnej rzeczy? Również linka nie można wstawić?

Nie ograniczajmy forumowej wolności słowa.



Słowo do założyciela tematu, który jest jak widać nowy na forum:

Mam nadzieję, że uzyskałeś merytoryczną odpowiedź, która pomoże Ci dokonać wyboru gmoli i jak dostawcy. [/B][B]Nie przejmuj się wypowiedziami w tym wątku, chyba sezon się skończył, bo wypowiedzi brzmią jakby wszyscy przestali jeździć i była sroga zimą ;)

Ronin 19.09.2011 12:19

Cytat:

Napisał Artuditu (Post 196790)
Komuś tu się chyba w dupach poprzewracało.

Chciałem to wyrazić w bardziej kulturalny sposób, ale zgadzam się z Tobą :)

szparag 19.09.2011 12:54

A mi jako członkowi PID, absolutnie to nie przeszkadza. Płacę, za możliwość reklamowania firmy, a nie za wyłączność, jeżeli ktoś poleca firmy z poza forum, to znaczy tyle, że my jako PID-owcy, mamy jeszcze wiele do zrobienia by stworzyć odpowiednią podaż, taką która zaspokoi wszystkie potrzeby naszego forum.
Jeśli będę chciał kupić śpiwór, to zapytam o niego na forum. Jak otrzymam link do sklepu ze śpiworami to będę wdzięczny. A jeśli będę potrzebował opon to zadzwonię do Huberta. Wymienię sobie sam :)
Jestem za konkurencją, ona pozwala być konkurencyjnym.
Pozdrawiam

Boski-Kolasek 19.09.2011 13:43

GMole
 
1 Załącznik(ów)
Witam.
Hmm
Pytanie było o producenta, wiec producenta znanego mi i godnego polecenia podałem( KRYPTO REKLAMA?), pewnie gdyby chodziło o kufry solidne, dobre i tanie podałbym Randala.
Jesli chodziłoby o części, to jestem zadowolony z zakupow u Szparaga a nie u innych kolegow i jego polecam, wygodne siodlo u ZetaJohna a jak ktos jest z "zewnatrz" to i jego polece.

Przecież jedna z idei forum jest swobodny przeplyw informacji i możliwość wyrażania roznorakich opinii, co w tym zlego?

MYslalem, ze forumowe srodowisko bedzie troche inne od tej codziennosci, gdzie wszyscy "sprytniejszym slowem", lokciami i piesciami sie przebijaja, ze wiecej z przymrożeniem oka i ta cala przyjacielskością będzie sie działo, a jak jest koledzy?

A do tego mam wrazenie, ze na forum dzieja nie niepokojace rzeczy jakies pieprzenie od rzeczy jakis taki Barejowy klimat, wszedzie "Ryski rowne chlopaki" i " rowni i mniej rowniejsi", przykre.
Przeciez tu o jakies inne wartosci chodzi, tak?
W kazdym razie rejestrując sie tutaj pierwszy raz rok temu takie mialem wrazenie.

A wszystko ciagle w sezonie.

Caluski i Pozdrawiam

pałeł 19.09.2011 15:28

drogi Roninie dołóż się do utrzymania forum i ja nie mam żadnego problemu co piszesz i co polecasz w tej chwili forum utrzymuje 282 użytkowników aktywnych i 360 nie
aktywnych + 16 pid aktywnych i 13 nie aktywnych

reszta ma forum w dupie i tylko pieprzy głupoty jak im to źle a ogółem nas forumowiczów jest aż 3,829, w tym Aktywni Użytkownicy to 1,267

wiec jak widzisz drogi kolego łatwo zauważyć komu na forum zależy i łatwo zobaczyć taka gwiazdkę masz wtedy przy awarcie u ciebie jej akurat nie ma

Ronin 19.09.2011 16:53

Myślę, że utrzymanie forum, czyli opłaty za serwer są oddzielną kwestią od "podatku" PiD.

Opłata za dział PiD została wprowadzano jako "podatek" dla tych, którzy zaczęli poprzez forum zarabiać, mylę się?
Nie pamiętam, żeby kiedyś były problemy z utrzymaniem serwera.
Proszę o wyjaśnienie, czy opłata PiD została wprowadzona ze względu na problemy z utrzymaniem serwera, czy właśnie jako forma "opodatkowania" na rzecz forum, ludzi, którzy na tym forum zarabiają.

Na forum bardziej zależy korzystającym użytkownikom, czy np. PiDowcom, którzy zarabiają na istnieniu tegoż forum? Dla kogo jest to forum?

Jeśli problemem są finanse, to składkę zapłacę. Jednak od początku istnienia jeszcze forum PUFF'a składki były dobrowolne i jestem za utrzymaniem takiego stanu.

Chciałbym, żeby to forum istniało, jednak zależy mi nie tylko żeby ta strona istniała, ale jej merytoryczna zawartość przekonała mnie, że warto tu wracać i być użytkownikiem (i dobrowolnie opłacić składkę).


Cytat:

Napisał Szparag
Jestem za konkurencją, ona pozwala być konkurencyjnym.

:Thumbs_Up::Thumbs_Up:

laska 19.09.2011 19:27

Składki są dobrowolne ale np. tylko składkowym (kategoria niefortunnie nazwana Członek) wolno np. ogłaszać się w dziale Kupię, Sprzedam - tu nam bardziej chodziło o to, żeby wykluczyć "jednopostowców", którzy wpadają tylko z ogłoszeniem. Wiem, możemy kasować takie posty ale nie siedzimy na forum non-stop.
Są na forum różne grupy, część już na forum nie jest a ze sobą gadają i się spotykają. Jak 4 czy 5 lat temu się rejestrowałem było trochę ponad 300 userów. Teraz jest nas 10 razy więcej, jesteśmy różni co jest i kłopotem i wielką zaletą tego forum.
A teraz wycinam dyskusję nie na temat do innego wątku.
pozdr,
laska

randal 76 19.09.2011 19:42

więc przypomnę może zasady jakie są wprowadzone i opisane przez Podosa i mam nadzieję ze obowiązują na całym forum kto i co może reklamować i w jaki sposób aby było wiadomo o czym rozmawiamy.
cyt.
Jeżeli jesteś:

-wynalazcą,
-przedstawicielem,
-producentem,
-dealerem,
-importerem,
-serwisantem
lub w inny sposób zarabiasz na życie w branży motocyklowej,

oraz chciałbyś zaprezentować swój produkt lub usługę innym użytkownikom tego forum - to zrób to właśnie tutaj.
Twoje ogłoszeniasą całkowicie bezpłatne, jednakże w zamian oczekujemy, iż jesteś gotowy na szczegółową dyskusję o swoim produkcie czy usłudze i rzeczowo odpowiesz na pytania forumowiczów. Być może nasze przemyślenia i uwagi natchną Cię do udoskonalenia swojego produktu, lub stworzysz całkowicie nowy- lepszy.

Pamiętaj, że musisz też być przygotowany na bezkompromisową krytykę, jeśli jako dostawca, nie zrealizujesz swoich obietnic. To miejsce do prezentacji i dyskusji, więc nie myśl, że bezkarnie możesz spamować super ofertami właśnie kończących się promocji - takie zachowania również nie będą tolerowane. Zdajemy sobie sprawę, iż różnica między prezentacją i dyskusją a promocją i reklamą jest bardzo delikatna - liczymy, zatem na Twój zdrowy rozsądek. Zapraszamy.

Dla celów tego forum zastrzegamy sobie prawo do definiowania, co jest spamem a co nim nie jest.

Przypominamy, że obowiązują Cię zasady zamieszczania ogłoszeń takie
jak wszystkich użytkowników:

1. Podajemy opis, cenę i lokalizację przedmiotu
2. Nie dajemy linków do allegro ani innych serwisów aukcyjnych. Wyjątkiem są aukcje otwarte z tzw. opcją "kup teraz."
3. Staramy się załączyć zdjęcia. Ludzie i tak będą o to prosić, w ostatecznosci wysyłaj na Priv

4. Obowiązują Zasady Netykiety

-Nie "podpinamy" się pod inne, cudze ogłoszenia z propozycją sprzedaży
własnych!!!

-Zbyt częste "podbijanie" ogłoszenia nie jest zachowanie eleganckim.

Dobra zasada to "podbicie" raz na 7 dni.

Ogłoszanie w PiD jest możliwe tylko dla osób spełniajacych poniższe warunki
!.Opłacona składka forumowa (30 zł)
2.Opłacona składka PiD (20 zl)

pałeł 19.09.2011 22:18

ja pamiętam rozmowy w kuluarach ze pid miał opłacić polowe serwera :)
dla przypomnienia pid powstał właśnie wtedy jak był słynny error 503
właśnie wtedy było forum w słabej kondycji finansowej
wtedy tez obłożoną nas podatkiem w postaci tych składek pid

@randal76 teraz jest tak ze pid jest a gwiazdki brak miało być jedno i drugie
chyba nikt tego nie pilnuje bo i poco

a jak bardzo kto chce to poszukam w starych postach jak to było

kacper 19.09.2011 23:05

Cytat:

Napisał Ronin (Post 196830)
Pałeł, płacicie za możliwość reklamowania się i swojej oferty na forum. Tak mi się wydaje, mylę się?
Użytkownicy forum, mają prawo do podzielenia się opiniami dotyczącymi towarów i sklepów nie PiDowych, czy nie?

Mamy wątek "Znalezione na allegro i ebay i innych" - myśląc w Wasz sposób, powinniśmy zamknąć tamten wątek albo oPiDować wszystkich sprzedających tam występujących, również zagranicznych sprzedawców z eBay'ów przeróżnych.

Między innymi po to jest forum, żeby wymieniać się opiniami na temat akcesoriów i informacjami gdzie dobry, czy polecany produkt kupić.
A jeśli żaden z PiDowców nie oferuje konkretnej rzeczy? Również linka nie można wstawić?

Nie ograniczajmy forumowej wolności słowa.



Słowo do założyciela tematu, który jest jak widać nowy na forum:

Mam nadzieję, że uzyskałeś merytoryczną odpowiedź, która pomoże Ci dokonać wyboru gmoli i jak dostawcy. [/B][B]Nie przejmuj się wypowiedziami w tym wątku, chyba sezon się skończył, bo wypowiedzi brzmią jakby wszyscy przestali jeździć i była sroga zimą ;)

Dzięki Ronin,
Uzyskałem użyteczne informacje co uważacie za dobre i sprawdzone. Dzięki podaniu linków wiem w czym mogę wybierać. Gdyby był podany ktoś z forum jako polecany producent, również brałbym taką ofertę pod uwagę. Tego oczekiwałem od forum-INFORMACJI I PODPOWIEDZI.Niestety nie wszystko da się wygooglać i powyższe linki nie wyskakiwały w żadnej wyszukiwarce. Rozumiem oczywiscie racje obydwu stron sporu na forum,ale powiem szczerze, że ze strony bezskutecznie poszukującego od dłuższego czasu tych nieszczęsnych gmoli dzięki powyższym informacjom znalazłem to czego szukałem. POZDRAWIAM OBYDWA OBOZY:D

dery 20.09.2011 01:34

Cytat:

Napisał Artuditu (Post 196790)
Komuś tu się chyba w dupach poprzewracało.

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

szymon25 20.09.2011 10:26

Cytat:

Napisał szparag (Post 196842)
A mi jako członkowi PID, absolutnie to nie przeszkadza. Płacę, za możliwość reklamowania firmy, a nie za wyłączność, jeżeli ktoś poleca firmy z poza forum, to znaczy tyle, że my jako PID-owcy, mamy jeszcze wiele do zrobienia by stworzyć odpowiednią podaż, taką która zaspokoi wszystkie potrzeby naszego forum.
Jeśli będę chciał kupić śpiwór, to zapytam o niego na forum. Jak otrzymam link do sklepu ze śpiworami to będę wdzięczny. A jeśli będę potrzebował opon to zadzwonię do Huberta. Wymienię sobie sam :)
Jestem za konkurencją, ona pozwala być konkurencyjnym.

dobrze gada!!! polac Mu!!

Artuditu 20.09.2011 12:44

Polać, dłoń uścisnąć ale przede wszystkim pogratulować rozumu.

randal 76 20.09.2011 18:59

Panowie wcale mnie nie dziwi wasz sprzeciw ,też bym zareagował podobnie ale
są osoby na forum które regularnie reklamują daną firmę ,ciężko w tedy zgłaszać taki incydent bo usprawiedliwienie właśnie będzie takie że chciał dobrze podesłał linka i wogule Randal czepiasz się.... ale problem pozostaje taki sam jak 1,5 roku temu prosil bym was zwłaszcza forumowiczów o wyczulenie się na takie typu zjawiska Reklamy i anty reklamy .
Zamiast mnie krytykować wolał bym posłuchać jakie macie pomysły ewentualne
bo skopiować i wkleić opdowieć typy: w dupię sie porzewracało też potrafię .
Jak to Podos napisał w regulaminie zachowanie mało eleganckie .
Pozdro.

dery 20.09.2011 23:18

Stary, tu nie chodzi o zadne reklamy. Jak w innym watku pojawia sie koles z naklejkami, to kazdy wie o co cho.

Ale tutaj ktos po prostu polecil produkt, ktory jest wg. niego dobry.

A Ciebie boli [takie odnosze wrazenie] ze polecany producent nie zaplacil PiD tak jak Ty.
Nikt Tobie nie kazal placic. To forum nie nalezy ani do PiD-owcow, ani do skladkowiczow, ani do tych, co nie placa nic. I ilosc zaplaconych $ nie przeklada sie na wartosc napisanych postow.

A juz pisanie pałel'a o tym, ze Roninowi nie zalezy na forum bo nie ma gwiazdki i w zwiazku z tym nie powinien pisac.. zenua.

pałeł 20.09.2011 23:47

dery nie wkładaj mi swoich słów w moje usta :)
chcesz to cytuj ale nie koloryzuj, poprosiłem tylko żeby się kolega dołożyły do utrzymania forum i tyle

dzięki tym składkom nie ma reklam na forum np jak na advrider.pl czy o wielu innych nie wspomnę wtedy forum jest za darmo a te niestety jest płatne mimo ze za składki sa pewne "bonusy" np macie dostęp do gadżetów związanych z forum (koszulki naklejki i inne ) i pewnie jeszcze wielu o których nie wiem bo o sytuacjach losowych wspominał nie będę obyśmy nigdy z tego nie musieli korzystać

laska 21.09.2011 00:25

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 197135)
są osoby na forum które regularnie reklamują daną firmę ,ciężko w tedy zgłaszać taki incydent bo usprawiedliwienie właśnie będzie takie że chciał dobrze podesłał linka i wogule Randal czepiasz się.... ale problem pozostaje taki sam jak 1,5 roku temu prosil bym was zwłaszcza forumowiczów o wyczulenie się na takie typu zjawiska Reklamy i anty reklamy .

Randal, proszę raportuj takie posty. Czytam codziennie między 100 a 200 postów, najgorsze są kilkudniowe zaległości, co najmniej 2h czytania. Nie jestem, nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkiego.
Pewnie jeszcze dużo zmian przed nami :)
pozdr,
laska

randal 76 21.09.2011 07:53

:umowa:Prosiłem już dawno temu o kosz na forum ,było by modemom łatwiej sprzątać zaczynając od kosza .Każdy user zobaczył by co ląduje tam (link-ogłoszenia nie aktualne, itp)w koszu i po czasie forum zostało by w miarę sprawnie posprzątane .Jeśli kosz się nie sprawdzi zawsze można go usunąć .

diverek 21.09.2011 11:25

Cytat:

Napisał laska (Post 197226)
Randal, proszę raportuj takie posty. Czytam codziennie między 100 a 200 postów, najgorsze są kilkudniowe zaległości, co najmniej 2h czytania. Nie jestem, nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkiego.
Pewnie jeszcze dużo zmian przed nami :)
pozdr,
laska

Może nie jestem Randalem, nie zapłaciłem w tym roku jeszcze składki ale spytam. Chodzi mi o ogłoszenia Kajmana. On na legalu bez opłacenia składki PiD może szukać poprzez forum dla siebie klientów? Gdyby podwoził kolesi po kosztach to rozumiem, ale robiąc coś komercyjnie chyba jednak jest coś nie teges...

dery 21.09.2011 19:56

Cytat:

Napisał pałeł (Post 197223)
dery nie wkładaj mi swoich słów w moje usta :)
chcesz to cytuj ale nie koloryzuj, poprosiłem tylko żeby się kolega dołożyły do utrzymania forum i tyle

cytuje:
Cytat:

Napisał pałeł (Post 196875)
drogi Roninie dołóż się do utrzymania forum i ja nie mam żadnego problemu co piszesz i co polecasz

ja to rozumiem tak, ze wg. Ciebie jak ktos placi skladki to moze pisac co chce. a jak nie - to nie.

Cytat:

Napisał pałeł (Post 196875)
łatwo zauważyć komu na forum zależy i łatwo zobaczyć taka gwiazdkę masz wtedy przy awarcie u ciebie jej akurat nie ma

a to z kolei tak, ze jak komus zalezy na forum, to ma gwiazdke, a Ronin jej nie ma -> jemu nie zalezy.


i dalej juz bez cytowania, powtorze za Roninem: skladki sa dobrowolne i niech tak zostanie. wiemy dobrze po co one sa, ta dyskusja juz byla i nikt jej nie podwaza. zreszta, ten watek nie o skladkach tylko o PiD'ie - tez dobrowolnym.

jednakowoz moim zdaniem skladkowicza, KAZDY forumowicz ma prawo wypowiadac sie tu na tych samych zasadach i na rowni z PiD'ami, adminami, GTW'ami i KTM'ami :D

szparag 21.09.2011 21:56

Cytat:

Napisał diverek (Post 197276)
Może nie jestem Randalem, nie zapłaciłem w tym roku jeszcze składki ale spytam. Chodzi mi o ogłoszenia Kajmana. On na legalu bez opłacenia składki PiD może szukać poprzez forum dla siebie klientów? Gdyby podwoził kolesi po kosztach to rozumiem, ale robiąc coś komercyjnie chyba jednak jest coś nie teges...

No i tutaj muszę się z Tobą w 100% zgodzić, to co robi to typowy przykład reklamy własnego biznesu, a w innych tematach jakoś tak ostatnio marnie się udziela.
Panowie i Panie Admini i Modowie, z tym akurat to należało by zrobić porządek by nie było równych i równiejszych :), to też forma biznesu i to wcale nie łatwego.
Pozdrawiam

laska 22.09.2011 00:08

Ok, dzięki za info. Zaraz się tym zajmę.
pozdr,
laska

laska 22.09.2011 10:28

Problem rozwiążemy po powrocie Kajmana z Maroka, za ok. 2 tygodnie.

Po lewej na dole, w polu autora posta jest taki znaczek drogowy "Raportuj zły post" kliknięcie w niego powoduje przesłanie tego posta do specjalnego forum dostępnego dla adminów i modów. To najszybszy sposób powiadomienia nas o reklamie lub innych niewłaściwych treściach.
Wy klikacie, my szybciej rozwiązujemy problem.
pozdr,
laska


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.