Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   WIELKI FINAŁ 1 afrykańskiego konkursu na relację z podróży (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=11861)

Scorpi 25.01.2012 20:13

albo z okresloną liczbą postów na koncie...

bajrasz 25.01.2012 20:34

Cytat:

Napisał Scorpi (Post 217394)
albo z okresloną liczbą postów na koncie...

To słaby pomysł, bo taki Dzieju z Rambem mieliby udział większościowy...przechlapane:D

pióro 25.01.2012 21:11

Jak to w życiu (zwłaszcza w PL) są równi i równiejsi, oblekanie w teorie czegoś co jest jasne i proste itp, itd... nie chce mi się rozpisywać, bo na co dzień, aż nadto się z tym spotykam. Do tej pory na forum nie zauważyłem dyskryminacji, były polemiki, swary, czasem nawet spore awantury mniej lub bardziej zasadne, a tu taki klops... nawet tu. Zaglądam na forum bo podoba mi się atmosfera, społeczność, swojskość, niewydumanie. Poczułem niesmak. Jeśli ktoś komuś pomaga na odległość, gości, załatwia, wysyła kasę na gębę, organizuje pomoc dla dziecka naszego kumpla forumowego, to wątpię lub chcę tak tak myśleć, że nie zniżymy się do poziomu podstawówki lub wyborów na Białorusi ...

pałeł 25.01.2012 21:20

proszę nie mącić wody !!!

chcesz głosować - słoneczko, na pewno się przyda.
mamy jako forum co do roboty
wszyscy wiemy ze dziegi się przydają
na co gtw je wydaje każdy z słoneczkiem sie może dowiedzieć a nawet i bez słonka widać może nie jesteśmy wosp ale bynajmniej pomoc zawsze jest dla tych którym jest ona niezbędna

Dzieju 26.01.2012 10:32

Cytat:

Napisał Elwood (Post 217291)
Nie ma to, jak subtelnie wywierać presję.
Z klasyka:
"Nie bądź pana szmatą, skacz pan..."

Masz dziwne skojarzenia, ale pozwolę sobie nie rozwijać wypowiedzi nie dając się przy tym sprowokować do jałowej dyskusji.

puntek 26.01.2012 11:55

A mnie sie wydai że jednak for all powinno być - w końcu o złote kalesony nie gramy ..?

czosnek 26.01.2012 12:11

Informacja o wymaganej składce została podana 16 października, zatem było wiele czasu na zgłaszanie uwag i wszelkie protesty.

W tej edycji i na tym etapie nie zmieniamy już zasad głosowania.

rambo 26.01.2012 12:14

Cytat:

Napisał pałeł (Post 217424)
proszę nie mącić wody !!!

chcesz głosować - słoneczko, na pewno się przyda.
mamy jako forum co do roboty
wszyscy wiemy ze dziegi się przydają
na co gtw je wydaje każdy z słoneczkiem sie może dowiedzieć a nawet i bez słonka widać może nie jesteśmy wosp ale bynajmniej pomoc zawsze jest dla tych którym jest ona niezbędna

Kolegen, u mnie świeci nawet za oknem dziś o dziwo, ale Tobie coś przygasło, tu na forum :p:p:p

Zazigi 26.01.2012 12:42

Cytat:

Napisał calgon (Post 217342)
ps. Czosnek czy mógłbys jakoś zmienic regulamin aby Zazigi wypadł?.
Przeciez inaczej sie umawialismy;-)))))).


jeszcze nic straconego ;):):):):):):)

Elwood 26.01.2012 14:55

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 217510)
Masz dziwne skojarzenia, ale pozwolę sobie nie rozwijać wypowiedzi nie dając się przy tym sprowokować do jałowej dyskusji.

Otóż ta dyskusja ma służyć kolejnym edycjom ewentualnych, podobnych konkursów i wcale nie jest jałowa.
Korzystasz z Wikipedii Dzieju? Pewnie korzystasz... A wsparłeś jej utrzymanie? Kminisz w cziom dzieło?
Wyjebie fajną relację koleś nie opłacający składki i co? Ona dla Ciebie nie będzie wkładem w forum? Będziesz moralizował dalej?...
Oczywista, nie odpowiadaj, skoro uważasz to, za jałowy dyskurs. Bądż twardy.

Ma rację Kolega pióro (znaczy zgadzam się z tym, co pisze - racja mojsza) i wcale nie mąci.

Prawda jeż też, że w takim molochu, jakim staje się te forum jest tendencja do formalizowania i w tym kontekście zastanawiam się po kiego w ogóle takie konkursy?
Ludzie tu pisali do tej pory w większości z potrzeby dzielenia się duchowego a laurem komentarze tych, którzy takowym obdarzyli.

Właśnie takimi konkursami (a na pewno ich regulaminami) tworzy się podziały. Bzdurne ograniczenia niekomercyjnego jeszcze forum (choć to iluzja), nadinicjatywa wielbiących porządek ponad wszystko... Ale... Prosze nie traktować mego głosu, jako protestu, tylko wyrażenie woli.
Jeszcze czuje potrzebę jej wyrażania, a to nie grzech.

Resume:
Takie konkursy powinny mieć finał na zlocie sympatyków FAT a nie na forum.
Tam spotka sukcesora najwięsza nagroda i to nie pod postacią kuchenki, śpiwora, czy dywanu perskiego. Tam będzie uczciwe głosowanie, co tak spędza sen z powiek nadgorliwym GTW, czy jak ich tam nazwać.
Zloty są nie w ich jurysdykcji.

P.S.
Moja składką wspieram społeczników pracujących na rzecz tego forum.
Tym samym kończe mój udział w dyskusji.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.